۳ مطلب در فروردين ۱۳۹۶ ثبت شده است

تمدید زمان ثبت نام آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی شهر تهران

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اموزش و پرورش شهر تهران , با توجه به استقبال دانش آموزان جهت شرکت در آزمون ورودی دبیرستان های دوره اول و دوم نمونه دولتی شهر تهران و تقاضای اولیا مهلت  ثبت نام در آزمون ورودی تا روز یکشنبه 96/01/27 تمدید شد.


از داوطلبان تقاضا می شود فرایند ثبت نام را به روزهای آخر موکول نکنند. یادآوری می شود آزمون ورودی دبیرستان های نمونه دولتی  ( پایه هفتم و دهم ) روز جمعه 9/4/96 همزمان در سراسر کشور برگزار می گردد.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
مهرداد ساعی

پاسخ تشریحی آزمون تیزهوشان و نمونه مردمی علوم نهم


۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
مهرداد ساعی

👈آغاز ثبت‌نام تکمیلی و پرداخت وجه آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان

کلید نهایی و پاسخ تشریحی آزمون ورودی دبیرستان‌های دورۀ اوّل و دوم استعدادهای درخشان 97-1396

به اطلّاع تمامی ثبت نام شدگان آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان سال تحصیلی 97-1396 می‌رساند، ‌برابر اعلام قبلی و برنامه ریزی صورت گرفته، امکان پرداخت الکترونیکی وجه ثبت نام از روز چهارشنبه مورخ 1396/01/16 تا ساعت 24 روز پنج شنبه 1396/01/31 فعال می باشد. داوطلبان پس از ورود به سامانه ثبت  نام و با انتخاب کلید پرداخت، می توانند نسبت به واریز وجه و نهایی سازی ثبت نام خود، اقدام نمایند. لازم است داوطلبان گرامی به نکات زیر توجه نمایند:
  1. در بازه زمانی اعلام شده، سامانه فقط جهت واریز وجه فعال می باشد و ویرایش اطلّاعات ثبت شده از جمله تغییر اولویت و... امکان پذیر نمی‌باشد.
  1. عدم مراجعه به سامانه در بازه زمانی اعلامی جهت واریز وجه، به منزله انصراف از ثبت نام بوده و کارت ورود به جلسه برای این دسته از داوطلبان، صادر نخواهد شد.

کلید نهایی و پاسخ تشریحی آزمون ورودی دبیرستان‌های دورۀ اوّل و دوم استعدادهای درخشان 97-1396

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
مهرداد ساعی